«کوه‌گشت» پنج‌شنبه‌ها از «شبکه ورزش سیما»
از روز پنج‌شنبه اول بهمن ماه ۹۴ ؛ اولین قسمت از مجله‌ی «کوه‌گشت» به روی آنتن «شبکه ورزش سیما» خواهد رفت. این مجله‌ی تلویزیونی با سردبیری و اجرای «حسین رضایی» در قالب برنامه‌ی جدید «استودیو ورزش» هر هفته روزهای پنج‌شنبه بین ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۱ از «شبکه ورزش سیما» پخش خواهد شد.
مجله‌ی «کوه‌گشت» در مدت حدود ۳۰ دقیقه برنامه‌ی «زنده» شامل: مرور جدیدترین و مهم‌ترین اخبار کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی، گزارش از رویدادهای این حوزه و گفت‌وگوی زنده با فعالان این رشته ورزشی همراه با پخش تصاویر آنان خواهد بود.
در اولین قسمت «کوه‌گشت»؛ علاوه بر اخبار روز، گزارشی از کوه‌پیمایی عمومی در «توچال»، به صعود دیواره‌نوردان کشورمان بر روی «تسارانورو» بلندترین دیواره قاره «آفریقا» در «ماداگاسکار» خواهیم پرداخت.  صعودی متشکل از «حمیدرضا شفقی»، «حسن گرامی» و «فرشاد میجوجی» … پنج‌شنبه اول بهمن ماه؛ «حمید شفقی» به نمایندگی از این تیم در «استودیو ورزش» همراه ما خواهد بود.
پی‌نوشت:
پس از برنامه‌ی ترکیبی «حرکت از نو»؛ حالا تلاش خواهم داشت به صورت اختصاصی‌تر در «کوه‌گشت» نیز سهمی هر قدر کوچک در انعکاس رویدادها و فعالیت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی در تلویزیون داشته باشم … در این عرصه دست همیاری یکایک شما عزیزان را می‌فشارم .. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق ایمیل: koohnevesht@gmail.com  با بنده در ارتباط باشند و ما را در جریان برنامه‌های مهم خود قرار دهند،‌ گزارش تصویری ارسال کنند و یا افراد شاخص را جهت حضور در برنامه پیشنهاد دهند …  ما در این برنامه امکان تهیه گزارش از برنامه‌های مختلف کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ اعم از مسابقات، همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و همچنین تخریب محیط زیست را نیز داریم … دوربین «کوه‌گشت» در محل حضور خواهد یافت و انتقادات و خواست‌های شما را انعکاس خواهد داد.
کانال تلگرامی «کوه‌گشت»: kouhgasht @
 منبع: کوه نوشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *