فراخوان سومین دوره مسابقات جایزه بزرگ قهرمان قهرمانان دوی کوهستان
به آگاهی می‌رساند؛ پیرو برگزاری مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر ۹۴ توچال و قهرمانی کشور ۹۵ توچال، کارگروه مسابقات و لیگ این فدراسیون با هدف توسعه کمی و کیفی و گسترش همه‌جانبه فرهنگ کوهپیمایی و کوه‌نوردی پاک، ایمن و سریع، سومین دوره مسابقات جایزه بزرگ قهرمان قهرمانان دوی کوهستان (اسکای رانینگ)، پاسداشت پیش‌کسوتان کوه‌نوردی در دو بخش مردان و زنان، رده سنی بزرگسالان، در شهریورماه سال جاری در منطقه علم‌کوه به شرح زیر برگزار می‌نماید: …

شایان ذکر است مسابقات جایزه بزرگ دماوند (۸ مرداد ۹۵) به علت عدم ثبت‌نام شرکت‌کنندگان در زمان مقرر و همچنین ناپایداری جوی لغو و مسابقات فوق جایگزین شده است. در ضمن افرادی که در مسابقه جایزه بزرگ دماوند ثبت‌نام نموده بودند جهت ثبت‌نام در این مسابقه می‌بایست با کارگروه مسابقات و لیگ فدراسیون تماس گرفته تا هماهنگی لازم صورت گیرد.
¯ زمان پذیرش: پنجشنبه ۲۵ شهریور ۹۵ ـ ساعت ۱۴ الی ۱۸ ـ جلسه فنی: ساعت ۲۰
¯ زمان برگزاری: پنجشنبه ۲۵ تا جمعه ۲۶ شهریور ۹۵
¯ محل برگزاری: استان مازندران، کلاردشت، رودبارک، مجتمع کوهستانی رودبارک
¯ پس از عضویت در فدراسیون؛ ثبت‌نام در مسابقه فقط از طریق پرتال فدراسیون تا ساعت ۲۴:۰۰ چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵
 
¯ مدارک موردنیاز که می‌بایست در هنگام پذیرش همراه داشته باشند و در صورت امکان در صفحه ثبت‌نام نیز آپلود شود:
۱ ـ اصل گواهی صحت و سلامت              2- اصل کارت ملی یا شناسنامه الزامی می‌باشد. 
3ـ کارت بیمه ورزشی سال جاری
¯هزینه: مبلغ ۶۰۰۰۰۰ ریال (ششصد هزار ریال)
¯لوازم و تجهیزات موردنیاز: پوشاک مناسب فصل در منطقه علم‌کوه (پوشاک گرم شامل کت پر، پلار، گورتکس، کلاه، دستکش، پانچو، عینک، کمل بک (قمقمه آب)، کیف کمک‌های اولیه، لوازم شب‌مانی (کیسه خواب، زیرانداز و…) در صورت امکان فلاسک چای و…، کفش فقط کوهپیمایی ساق‌دار، باتوم کوه‌نوردی (یک جفت)، کوله‌پشتی (حداقل ۴۰ لیتر) جهت حمل مواد غذایی، آب، لوازم و تجهیزات شخصی و مواد غذایی موردعلاقه.
¯توجه:
فقط افرادی که در مسابقات دوی کوهستان جام فجر ۹۴ توچال و قهرمانی کشور ۹۵ حضور داشته‌اند می‌توانند در مسابقات فوق شرکت نمایند. تمامی هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها که مسابقات قهرمانی استان را در سال جاری مطابق با شیوه‌نامه مصوب برگزار نموده‌اند می‌توانند نفرات اول تا پنجم را برای مسابقات فوق معرفی نمایند.
لوازم و تجهیزات درخواستی قبل از شروع مسابقه کنترل و از شرکت افراد فاقد لوازم درخواستی و شرایط لازم در مسابقه ممانعت به عمل خواهد آمد.
جوایز این دوره از مسابقه به همراه مدال و حکم قهرمانی، همچنین برای نفر اول مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰۰ (ده میلیون ریال)، مبلغ ۷۰۰۰۰۰۰ (هفت میلیون ریال) برای نفر دوم و مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰ (پنج میلیون ریال) برای نفر سوم می‌باشد.
در این دوره از مسابقه معاینه پزشکی نیز انجام و از حضور افراد فاقد سلامت و آمادگی جسمانی ممانعت بعمل خواهد آمد.
تأمین محل اسکان و تغذیه شامل یک وعده شام (روز اول) و صبحانه و ناهار (روز دوم) بر عهده فدراسیون می‌باشد.
ضروری است تمام ورزشکاران با آمادگی کامل جسمی، فنی و روحی در این دوره از مسابقه شرکت نمایند.
در این دوره از مسابقه آزمایش دوپینگ نیز انجام خواهد شد.
شرایط فنی و خط پایان این دوره از مسابقات تابع وضعیت جوی منطقه می‌باشد.
مقتضی است تمامی هیئت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب فوق در سطح استان اقدامات و حمایت‌های لازم را انجام دهند.
منبع: پایگاه خبری فدراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *