از تیم نانگاپاربات حمایت کنید
تعدادی از اعضاء تیم بین المللی (ایتالیا ، لهستان ، فرانسه ) در تلاش زمستانی قله نانگاپاربات ، تا کمپ ۱ پیشروی کرده اند ، روس ها قبل از آغاز سال میلادی جدید ، کمپ ۱ خود را برقرار کرده اند، اما هنوز مشخص نیست که تیم ایران راهی خواهد شد یا خیر!
محمود هاشمی که سرباز است مجوز خروج خود از کشور را دریافت کرده اما مطمئن نیست که با رسیدن به مرز، نامه وزارتخانه مورد موافقت قرار گیرد ، هیچ اسپانسری تابه حال روی خوش به آنها نشان نداده ، با آنها بدرفتاری هم کرده اند.  فدراسیون بودجه ندارد، هیچکس این تیم جوان راحمایت نمی کند ، بنابراین به سنت دیرینه خودمان متوسل شدیم که ظاهرن در بین بسیاری از کشورها نیز مرسوم است .
فراخوانی در فیس بوک از طرف دوستان این تیم برای جمع آوری کمک مالی صادر شده است (سروش شریفیان اردکانی) ، امروز اجازه گرفتیم که ما نیز همین کار را دردنیای وبلاگ نویسی انجام دهیم ، شماره حساب آقای اردکانی را برای واریز کمک های نقدی جامعه کوه نوردی کشور اعلام می کنیم :
 6104337935419133 بانک ملت
 اگر دوست داشتید و کمک کردید به ما اعلام کنید تا میزان کمک در همینجا منتشر شود ، به هر میزان و به اندازه توان خود کمک کنید ، فعلا یکی از اعضاء گل کوه یک صد هزارتومان به این حساب واریز کرده ، اینکار فقط برای این بوده که بگیم از خودمون شروع کردیم مبلغ ناچیزی است می دانیم اما اگر هر کدام از اعضاء بزرگ جامعه کوه نوردی کشور همین مقدار کمک کنند مشکل این تیم حل خواهد شد، به همین سادگی !   
 پیشروی روس ها: 
تیم چهار نفره کشور روسیه در مسیر شل نانگاپاربات ، طی پیامکی اعلام کرده که از کمپ ۱ تا ارتفاع ۵۹۰۰ متری صعود کرده و مجددا به کمپ اصلی برگشته ، به گفته آنها راهنماهای بومی تمامی طناب های ثابت مسیر را بعد از خاتمه برنامه تیم های کشورهای ایتالیا و لهستان در فصل تابستان ،جمع آوری کرده اند و فقط یک میانی در مسیر پیدا کرده اند. 
منبع: گل کوه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *