فراخوان دوره‌ی «طراحی سنگ‌نوردی قاره‌ای»؛ هم‌زمان با مسابقات قهرمانی آسیا
براساس پیشنهاد و پیگیری فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ دوره‌ی طراحی سنگ‌نوردی قاره‌ای در حاشیه مسابقات قهرمانی آسیا در همدان برگزار می‌گردد.
به گزارش کارگروه روابط‌بین‌الملل فدراسیون؛ در راستای تداوم برنامه‌های فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی به‌ منظور پیشرفت و توسعه سنگ‌نوردی درکشور، با پیشنهاد و پیگیری فدراسیون کشورمان، دوره ی طراحی سنگ‌نوردی قاره‌ای در حاشیه مسابقات قهرمانی آسیا در همدان برگزار می گردد و با گردهم آمدن طراحان برتر آسیا، به این رویداد آسیایی اهمیتی دوچندان خواهد داد.
این گزارش  حاکی‌ست؛  روز گذشته، فدراسیون سنگ‌نوردی آسیا، ضمن ارسال اطلاعیه به تمامی کشورهای آسیا، از افراد واجد شرایط برای شرکت دراین دوره، که از ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۲ در همدان برگزار خواهد شد، دعوت کرد و شرایط عمومی برای شرکت در این دوره را به این شرح اعلام نمود:
– حداقل یک‌سال تجربه طراحی در مسابقات قهرمانی کشور
– توانایی خواندن، نوشتن، و حرف زدن به زبان انگلیسی در حد قابل فهم و برقراری ارتباط ساده
– آگاهی از قوانین جدید IFSC
– نوشتن بیانیه ای حداقل ۷۰ کلمه‌ای و ذکر انگیزه و دلیل خود برای شرکت در این دوره ( بسیار مهم )
–  دارای درجه صعود حداقل ۸b یا ۵.۱۳ D  
مدرس دوره: «دونگ هیون کیم» از کره
هزینه شرکت در دوره: ۲۸۰ یورو
آخرین مهلت ثبت نام: ۲۱ فروردین ۹۲
شایان ذکر است؛ متقاضیان می‌باید تا روز ۲۰ فروردین ۹۲، فرم مرتبط را پرکنند و به فدراسیون تحویل دهند تا فرآیند معرفی آنها به فدراسیون سنگ‌نوردی آسیا انجام شود. (برای متقاضیان ایرانی اطلاعات گذرنامه الزامی نیست.)
 با توجه به زمان اندک باقیمانده برای ثبت نام، امید است طراحان کشور از این فرصت نهایت بهره را ببرند. بی تردید ارتقای سطح طراحان، ارتقای سطح سنگ‌نوردی کشور را به دنبال خواهد داشت. 
منبع: ‍پایگاه‌خبری‌فدراسیون

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *