ریزش ناگهانی کوه
وقوع حادثه هولناک ریزش ناگهانی کوه بر سر دو جوان موجی ازغم و اندوه را در روستای فاریاب رودان حاکم کرد. 
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خلیج فارس، محسن و علی دو جوان فارغ‌التحصیل برق صنعتی که برای گذران تعطیلات، فراغت و تفریح به کوه‌های اطراف روستای فاریاب رفته بودند، بر اثر سانحه ریزش ناگهانی کوه زیر آوار مانده و جان خود را از دست دادند. حادثه زمانی اتقاق افتاد که این دوجوان به منظور تفریح به کوههای اطراف روستای فاریاب رفته بودند که دست تقدیر باعث ریزش کوه و مرگ این دو جوان شد. 
جزییات این حادثه حاکیست؛ خانواده این دو جوان پس از اینکه متوجه طولانی شدن سفر تفریحی این دو شدند به منظور یافتن آنها راهی کوهستان‌های اطراف شدند که با مشاهده خودرو محسن که در محل دورتر از حادثه پارک شده بود، جستجو را برای یافتن آنها آغاز کردند.
سرانجام پس از گذشت حدود دو روز محل حادثه شناسایی که به دلیل ریزش انبوه کوه به کمک یک دستگاه لودر از محل حادثه خاکبرداری شد. با پیدا شدن جسد این دو جوان اجساد جهت سیر مراحل قانونی به پزشکی قانونی منتقل شد.
سرانجام پس از طی مراحل قانونی جسد این دو جوان ناکام در میان حزن و اندوه فراوان اهالی روستای فاریاب تشییع و در بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
به گزارش ایسنا، محسن بلالی فارغ‌التحصیل رشته برق صنعتی از هنرمندان به نام و محبوب شهرستان رودان بود که در کارنامه هنری وی دو فیلم کوتاه سواس و چرخ آسیاب به چشم می‌خورد.
وی برگزیده جشنواره دانش آموزی شهرکرد بود و در سال ۸۵ نیز به عنوان شاعر برگزیده “در طواف حریم شهادت” انتخاب شد.
منبع: کوه نوشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *