گلگشت به ارتفاعات پریشان

مورخه ۲۶ و ۲۷ مرداد ۲۱ تن از اعضای باشگاه قاجر به ارتفاعات پریشان صعود و شب را در پناهگاه سپری نمودند.

بنام خالق پریشان زیبا
طبق برنامه زمان بندی شده شش ماهه اول ۲۱ تن از اعضای باشگاه کوهنوردی، کوهپیمایی، غارنوردی و دره نوردی باشگاه قاجر ارتفاعات کوه پریشان را در جنوب این شهرستان را پیمایش نمودند لازم به ذکر است که برنامه باشگاه پیمایش یخچال همدان بود که بنا به تشخیص سرپرست کوه پریشان جایگزین آن شد.
در تاریخ ۲۶ مرداد  96  راس ساعت ۱۶:۰۰  با یک دستگاه مینی بوس و ۲ وسیله نقلیه شخصی که یکی از آنها کوله ها را همراه داشت به سمت روستای نعمت آباد حرکت کرده ساعت ۱۷:۱۵ به ایستگاه نگهبانی محیط زیست رسیدیم کوله ها را برداشته و به سمت پناهگاه پریشان راه افتادیم. 
تا دیر وقت بیرون از پناهگاه در کنار شعله های گرم آتش با همنوردان لحظات بیادماندنی را سپری نموده سپس ساعت ۲۴:۰۰  خوابیدیم.
صبح ساعت ۶:۰۰ بیدار شده صبحانه را صرف نموده پس از جمع وسایل  به کمک چند تن از دوستانم جوان پناهگاه را جارو زده  و به سمت نعمت آباد حرکت کرده و ساعت ۱۱:۰۰ به قروه رسیدیم.
لازم به ذکر است برنامه گلگشتی بود.
گزارش میثم ایرانپور

تاریخ اجرای برنامه: ۲۶ و ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
شرکت کنندگان آقا: محمد میرانی، مهدی لقایی، کامبیز اقدامیان،علی رضا آزادی، محمد صالحی، علی رضا میرانی، مرآت زارعی، جواد عزیزی، علی چراغی، سیامک برزیده، مجید معظمی، محمد رضا رشیدامیری، حمید رضا اکبری، عرفان آزادی، سعید احمدی، میثم ایرانپور (سرپرست)
شرکت کنندگان خانم: الهه زارعی، کیمیا رشید امیری، نگین یارویسی، سمیرا رضایی، لیلا صالحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *