«کوه‎نامه» وب‎سایت برگزیده «جشنواره کوه‎نوشته‎ها»
روز جهانی کوهستان فرصتی بود تا انجمن کوه‎نوردان ایران همچون ادوار گذشته جشنواره دوسالانه کوه‎نوشته‎ها را برگزار کند و کتاب‎ها، مقاله‎ها، وبسایت‎ها و وبلاگ‎های برگزیده که  در عرصه کوه و کوه‎نوردی قلم زدند را معرفی کند.  در این میان وب‎سایت کوه‎نامه از طرف هیات داوران به عنوان وب‎سایت برگزیده معرفی و از آن تقدیر به عمل آمد. حسب وظیفه بر خود فرض می‎دانیم از «بنیاد محمدی‎فر» بانی این جشنواره، انجمن کوه‎نوردان ایران مجری، هیات داوران و دبیر آن عباس ثابتیان برای این انتخاب تشکر و قدردانی کنیم……
اما سخنی کوتاه با خوانندگان عزیز:
خوشحالیم که در حال حاضر به آن درجه از اعتبار در امر خبر رسانی رسیده‎ایم که بعضا خبرگزاری‎های معتبر فارسی زبان در خارج از کشور در ارائه اخبار حوزه کوهستان به استناد این وب‎سایت خبر رسانی می‎کنند. به عنوان نمونه استناد خبرگزاری «دویچه وله» در خصوص فوت زنده یاد «مهدی حبیبی»
اما این مهم میسر نشد جز با همکاری و همدلی دوستانی که در این سایت فعالیت داشته و دارند. این توفیق در امر اطلاع‎رسانی مرهون زحمات همکارانی غیر حرفه‎ای‎ست(شغلشان این نیست)  که  کار حرفه‎ای می کنند. اینجانب به عنوان نماینده این دوستان افتخار حضور در سِن و دریافت جایزه را داشتم؛ اما من نماینده  تیمی منسجم و دلسوز بودم که عاشقانه بی هیچ چشم‎داشتی از وقت و انرژی خود مایه می‎گذارند تا بتوانند در امر اطلاع‎رسانی کوهستان به سرعت و دقت عمل کنند و مجموع اخبار کوه‎نوردی و سایر رشته‎های مرتبط چه داخلی و چه خارجی را بر روی خروجی قرار دهند. بر خود لازم می‎دانم که تشکر و قدردانی فراون کنم از همکارانم در این سایت، همچون  «بهرام پور علی بابا»،«عزیز حبیبی»،«پریسا حسین زاده»،«طیبه طاهری»، «ری را جلیلیان» و «مینا قربانی»؛ همینطور دوستانی که سابق بر این همکاری‎ای با ما داشتند؛ همچون «لیلا صالحی» و زنده‎یاد «پرویز ستوده».
به واقع ما (تیم کوه‎نامه) نیامده‎ایم نامی از خود بر جای گذاریم؛ بل آمده‎ایم اثری هر چند کوچک اما مفید بر جای گذاریم.
 این انتخاب وظیفه ما را دشواتر و متعهد‎ترمان کرد.
 امید است بتوانیم با رفع اشکالات و تقویت  نقاط قوت و ایده‎های نو، پر توان‎تر از گذشته این راه را ادامه دهیم.
ارادتمند همه‎ی همکاران کوه‎نامه:فرشید داوودی
منیع: کوه نامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *