اطلاعیه برگزاری و شرکت در دوره‌های آموزشی
کارگروه صعودهای ورزشی این فدراسیون ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن سال نو، مراتب تقدیر و تشکر خود را از فعالیت‌های ارزنده تمامی عوامل اجرایی آموزش اعلام و به منظور گسترش کمی، کیفی و توسعه پایدار ورزشی عرصه صعودهای ورزشی در تمام سطوح به صورت مستقیم و غیرمستقیم در سراسر کشور بویژه توسط هیأت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی، نهادها، سازمان‌ها، گروه‌ها، باشگاه‌ها، مدرسان، مربیان، طراحان، داوران، سرپرستان و ناظرین محترم در سال ۱۳۹۵، رعایت موارد زیر را الزامی می‌داند …

۱ـ توجه و رعایت کامل مفاد شیوه نامه و بخشنامه‌های مربوطه در امر آموزش صعودهای ورزشی توسط تمامی ارکان و عوامل اجرائی امور آموزش.
۲ـ مسئولیت عدم رعایت موضوع ردیف ۱ و عواقب پیش‌رو برعهده برگزار کنندگان و مجریان دوره‌ها می‌باشد.
۳ـ به آگاهی کارآموزان محترم دوره مربیگری درجه ۲ صعودهای ورزشی (سال ۹۴) می‌رساند؛ زمان مقرر (آخر فروردین ۹۵) برای تکمیل و ارائه مدارک درخواستی شامل پایان نامه با شرایط اعلام شده، گواهی قبولی تئوری تربیت بدنی، گواهی سوء پیشینه و عدم اعتیاد به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
۴ـ مجموعه دوره‌های سراسری هماهنگی و بازآموزی مربیان، طراحان و داوران محترم در تابستان ۹۵ برگزار می‌شود. لازم و ضروری است تمامی مخاطبان با آمادگی کامل جمعی، روحی، علمی و عملی مطابق با بخشنامه‌های قبلی در زمان مقرر در دوره‌های فوق شرکت نمایند.
۵ـ تمامی کارآموزان محترم دوره‌های مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی فقط تا آخر اردیبهشت ۹۵ فرصت تکمیل مدارک درخواستی شامل پایان‌نامه با شرایط اعلام شده، گواهی قبولی تئوری تربیت بدنی، گواهی سوء‌پیشینه و عدم اعتیاد را دارند و مهلت مقرر به هیچ عنوان تمدید نشده و عدم رعایت آن موجب تجدید دوره خواهد شد.
۶ـ لازم و ضروری است تمامی مدرسان و مربیان محترم با آمادگی کامل علمی، عملی، جسمی و روحی در دوره‌های آموزش مقرر حضور یابند.
۷ـ تمامی نهادهای متقاضی برگزاری ‌و میزبانی ‌سراسری ‌دوره‌های آموزشی می‌بایست در زمان‌ مقرر در شیوه‌نامه‌های آموزشی نسبت به هماهنگی و پیگیری با کارگروه صعودهای ورزشی این فدراسیون اقدام نمایند.
مقتضی است تمامی هیأت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها ضمن رعایت و برنامه‌ریزی، دقت در اجرا، اطلاع رسانی در اسرع وقت موارد فوق‌الذکر، حمایت و اقدام لازم را در اسرع وقت بعمل آورند.
منبع: پایگاه خبری فدراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *