تجلیل از گروه کوهنوردی عصای سفید کردستان در همایش کانون کوه نوردان کردستان
در جریان همایش کوهنوردی که با همت کانون کوهنوردان استان کردستان در مورخه ۲۴ دیماه و در محل مجتمع فرهنگی فجر شهرستان سنندج برگزار گردید از فعالیتهای گروه کوهنوردی عصای سفید کردستان نیز تقدیر بعمل آمد. در همین رابطه آقای اقبال افلاکی از پیشکسوتان نامدار کوهنوردی کشور که به عنوان نماینده فدراسیون کوهنوردی در این مراسم حضور داشتند هدایائی از طرف فدراسیون به اعضاء جدید گروه و اینجانب بعنوان سرپرست گروه اهداء نمودند که فوق العاده مورد استقبال و تشویق حاضرین قرار گرفت. همچنین  کانون کوهنوردان استان نیزاز موفقیت  همنوردمان خانم باران سلیمی به واسطه اولین بانوی نابینای فاتح علم کوه به وسیله اهداء تندیس و لوح یادبود ، تقدیر بعمل آمد.


 در این مراسم قرار بودهدایای دیگری نیز که توسط حامیان گروه تهیه شده بود به دیگر اعضاء فعال گروه اهداء گردد که به دلیل کمبود وقت میسر نگردید و در پایان مراسم توسط اینجانب تحویل این عزیزان  حاضر در مراسم گردید.
ما نیز به نوبه خود سپاس و قدردانی خود را بابت این بذل توجه مسئولین محترم فدراسیون کوهنوردی  و کانون کوهنوردان استان ابراز می داریم.
و از اینکه فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشورهیچگونه اعتنائی ولو به صورت درج خبر به این فعالیتها نمی نماید بسیار متأسفیم.
با سپاس از آقای خالد اسعدی جهت ارسال گزارش به سایت کوه نوردی قاجر 
 گزارش تصویری در ادامه مطلب ….

تجلیل از آقای خالد اسعدی مسئول گروه کوه نوردی عصای سفید
باران سلیمی در حال سخنرانی
آقای حمید دهقان هیمالیانورد کردستان در کنار باران سلیمی و خالد اسعدی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *