اجتناب از ارسال رونوشت کارت ملی و مدارک اضافه به همراه دوره‌های آموزشی
پیرو بخشنامه شماره ۳۱۶۰/۲۶۳ تاریخ ۲۸/مرداد/۹۴، با عنایت به رویکرد و دیدگاه حفاظت از محیط زیست و کاهش مصرف کاغذ، به آگاهی می‌رساند؛ از این پس از ارسال رونوشت کارت ملی و مدارک اضافه به همراه دوره‌های آموزشی خودداری نموده و فقط رونوشت حکم پیش‌نیاز دوره‌ها ارسال شود. بدیهی است …
… صحت اطلاعات فردی شرکت‌کنندگان در دوره از جمله؛ نام و نام خانوادگی، کد ملی، نام پدر، تاریخ تولد و… به عهده برگزارکننده دوره بوده و در کارگروه آموزش کنترل نخواهد شد. در صورت صدور حکم با اطلاعات نادرست، برگزارکننده دوره می‌بایست نسبت به واریز وجه جهت صدور حکم المثنی اقدام نماید.
مقتضی است برگزارکنندگان با دقت بیشتری نسبت به تکمیل فرم‌ها (به ویژه صحت کد ملی ۱۰ رقمی) اقدام نمایند. همچنین با توجه به ثبت دوره‌های آموزشی در سامانه الکترونیک کارگروه آموزش نیازی به ارسال CD و DVD نبوده و از این تاریخ فقط رونوشت حکم پیش‌نیاز به همراه نامه هیئت استان، اصل فیش واریزی و ریزنمرات و ۲ برگ صدور احکام اقدام شود.
¯ توجه:
ـ از ارسال پایان‌نامه‌ها به صورت پرینت خودداری نموده و فقط بر روی یک عدد CD ارسال نمایید.
مقتضی است تمامی هیأت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها در اسرع وقت نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب مذکور اقدامات و حمایت لازم را صورت دهند.
منبع: پایگاه خبری فدراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *