صعود به قله الوند

مورخه ۱ خرداد ۱۱ تن از اعضای هیئت و گروه قاجر طبق برنامه زمانبندی شده شش ماهه اول به قله الوند در همدان صعود نمودند.

گزارش برنامه در ادامه مطلب….

گزارش برنامه صعود به قله الوند
طبق هماهنگی که با سرپرست برنامه انجام شده بود ساعت ۵:۳۰  صبح روز جمعه به همراه نه نفر از اعضا گروه به سرپرستی عبدالله سنگین آبادی، با وسیله نقلیه شخصی به سمت همدان حرکت کردیم.
ساعت ۷ به همدان رسیده و از انجا به طرف عباس آباد و گنج نامه تغییر مسیر دادیم، طبق معمول مسیر شلوغ بوده و اکثر کوهنوردان همدان  به سمت منطقه کوهستانی الوند  آمده بودند.
در پارکینگ گنج نامه دو عضو دیگر گروه خانم مرادی و آقای یارعلی  با ما همراه شدند و گروه به سمت میدان میشان حرکت کرد. به آرامی گام بر می داشتیم و از فضای بهاری کوهستان الوند لذت می بردیم. به میدان میشان رسیده  و صبحانه را در کنار پایگاه هلال احمر صرف نمودیم سپس به سمت قله الوند حرکت کردیم. در کنار چشمه ملک بطری های آب را پر کردیم و به پیمایش مسیر ادامه دادیم.


پس ار رسیدن به قله الوند  تعدادی از افراد ازمسیر دست به سنگ به قله الوند صعود کردند و ما بقی گروه در پای مسیر استراحت کردند.
از روی قله به قروه نگاه کردیم آب و هوای غبار آلود مانع دیدن کوه های قروه و کرمانشاه شده بود،چند عکس هم روی قله گرفتیم و برگشتیم، پس از خوردن تنقلات به سمت پایین حرکت کردیم. در میدان میشان خانم مرادی و آقای یارعلی از ما جدا شده و ما به سمت پایین حرت کردیم. ناهار را در یکی از پارک های نزدیک گنج نامه خوردیم و به سمت قروه برگشتیم.
گزارش : ادیب خالدیان

تاریخ اجرای برنامه: ۱ خرداد ۱۳۹۴
شرکت کنندگان آقا: فرهاد الماسی، اسد سنگین آبادی، مهدی عباسی، وریا نصیری، ادیب خالدیان، میثم ایرانپور، یوسف عبدالملکی، محمود فلاح زاده، یارعلی، عبدالله سنگین آبادی (سرپرست)
شرکت کنندگان خانم: منیژه مرادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *