دومین دوسالانه عکس غار با حضور معاون رییس جمهور رونمایی می‌شود
به گزارش ستاد خبری دومین دوسالانه عکس غار، آثار راه یافته به نمایشگاه دومین دوسالانه عکس غار روز ۶ بهمن ماه با حضور «مسعود سلطانی فر» معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رونمایی می‌شود.
دوسالانه عکس غار با هدف ایجاد فضایی متفاوت به جهت فراهم کردن شناخت و آگاهی بیشتر برای تمام علاقمندان به دنیای ناشناخته غارها از تمام عکاسان، غارنوردان و علاقمندان طبیعت جهت شرکت‌ کردن در این جشنواره دعوت کرد. در این راستا ۱۱۴ نفر با ۷۳۳ اثر در این دوسالانه شرکت کردند.
این آثار طی دو مرحله داوری توسط داوران ایرانی و فرانسوی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت امر آثار راه یافته به دومین دوسالانه عکس غار روز ۶ بهمن ماه رونمایی خواهند شد.
لازم به ذکر است، از ظهر روز شنبه ۴ بهمن ماه هر روز ۲۰ عکس از عکس‌های منتخب داوران در سالن سازمان میراث فرهنگی واقع در خیابان آزادی، تقاطع یادگار امام، سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به نمایش گذاشته می‌شود. 
این نمایشگاه تا ۶ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و در نهایت، دومین دوسالانه عکس غار با حضور معاون رییس جمهور، برگزیدگان خود را خواهد شناخت.
در روز ۶ بهمن‌ماه در کنار نمایشگاه عکس، نمایشگاهی از لوازم ، پوشش و امکانات غارنوردی و دست‌آوردهای این حوزه برگزار خواهد شد. همچنین بخش‌هایی از همکاری‌ و حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز به نمایش در می‌آید.
علاقه مندان می‌توانند برای حضور در این مراسم  و دیدار از نمایشگاه دومین دوسالانه عکس غار روز دوشنبه ۶ مهرماه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ به تهران – خیابان آزادی – تقاطع یادگار امام – سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری-سالن همایش مراجعه کنند.
راه یابی آقای داوود مفاخری ، خانم لیلا صالحی عضو هیئت و گروه قاجر قروه و عضو انجمن غارنوردان ایران شعبه کردستان و همچنین  آقای هیوا احمدی عضو انجمن غارنوردان ایران  شعبه کردستان به جشنواره دوسالانه برترین عکس غار ایران را به  آنان و جامعه ورزشی استان کردسنان تبریک می گوییم. 
روابط عمومی گروه کوه نوردی قاجر قروه

اسامی راه یافتگان به جشنواره
ردیف عکاسان
۱ مجید زراوندی
۲ رحمان عباسپور
۳ مهدی عبداله زاده
۴ کمیل قاسم پور
۵ افشین یوسفی
۶ دنی یوسف منصف
۷ امیر جلال
۸ سیدعلی حسینی فر
۹ احسان ناجی
۱۰ افشین نظری
۱۱ علیرضا رستمی
۱۲ مرتضی محرابی
۱۳ عبدالرحمن مجرد
۱۴ مریم حامدی
۱۵ هیوااحمدی
۱۶ بیات آزادبخت
۱۷ منصور آهسته
۱۸ حسین ثابت تبار
۱۹ مجید فرهمندی
۲۰ داود مفاخری
۲۱ محمد حسین مسلسلی
۲۲ علی ثقفی
۲۳ یوسف واقف
۲۴ پدرام اجتماعی
۲۵ روزبه فکوری
۲۶ یوسف سورنی نیا
۲۷ ماهزاده نجار
۲۸ ابراهیم بیرامیان
۲۹ مهرداد حاجی هاشمی
۳۰ جلال زارعی
۳۱ لیلاصالحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *