تشکیل اتاق فکر نخبگان ورزشی در هیئت کوه‌نوردی «کردستان»
رئیس هیئت کوهنوردی استان کردستان از تشکیل اتاق فکر نخبگان ورزشی و دائمی‌شدن دبیرخانه همایش سالانه کوه‌نوردی استان خبر داد … «مصطفی باغبانیان» پنجشنبه شب در دومین همایش کوه‌نوردی استان کردستان در سنندج، اظهار کرد: به علمی‌‌کردن ورزش چندان توجهی نکرده‌ایم و نظرات نخبگان و صاحب‌نظران مورد بی‌توجهی قرار گرفته است.
وی افزود: به منظور استفاده از تمامی ایده‌ها و نظرات در آینده نزدیک اتاق فکر نخبگان ورزشی در هیئت کوه‌نوردی استان راه‌اندازی خواهد شد.
رئیس هیئت کوه‌نوردی استان کردستان تصریح کرد: برگزاری همایش‌های سالانه کوه‌نوردی با هدف بررسی نقاط ضعف و قوت و تلاش بنیادی و علمی، برای برطرف‌کردن نواقص از جمله امور مهم و قطعی است و در این راستا نیز دبیرخانه دائمی همایش‌های سالانه در هیئت دایر می‌شود.
«باغبانیان» اظهار داشت: تقویت و پیگیری امور به صورت علمی و بنیادین از جمله اولویت‌های ما بوده و این مهم را با جدیت دنبال می‌کنیم.
وی از حمایت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج برای اعزام گروه‌های کوه‌نوردی به خارج از کشور و افتخارآفرینی جوانان کردستانی در فتح قله‌های مرتفع دنیا تقدیر کرد و گفت: امید است این نگاه‌های ویژه همچنان تداوم داشته باشد.
رئیس هیئت کوه‌نوردی استان کردستان همچنین به روند ساخت دیواره سنگ‌نوردی هیئت کوه‌نوردی استان در ورزشگاه ۲۲ گولان اشاره کرد و افزود: طی چند روز آینده عملیات ساخت این دیواره به اتمام خواهد رسید و همه ورزشکاران اعم از خواهران و برادران می‌توانند از آن استفاده کنند.
«باغبانیان» در پایان از انسجام‌بخشی به امور هیئت، ساماندهی گروه‌های کوه‌نوردی، برپایی کارگاه‌های آموزشی و همایش‌های تخصصی به عنوان دیگر برنامه‌های این هیئت برای توسعه ورزش کوه‌نوردی در استان نام برد.
منبع: خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *