فراخوان حضور در نمایشگاه و مسابقه نقشه غارهای کشور
به گزارش بخش غارنوردی فدراسیون؛ شرایط حضور علاقمندان در نمایشگاه و مسابقه نقشه غارهای کشور که یکی از بخش‌های سی و دومین گردهمایی گردهمایی و نخستین کنگره بین المللی «غارشناسی» است، به شرح زیر اعلام می‌شود.
علاقمندان جهت ارسال نقشه و شرکت در نمایشگاه و مسابقه، می‌بایست نقشه (های) خود را همانند فرمت نمونه و در قالب فایل‌های گرافیکی (jpg, tiff) یا فایل پی دی اف حداکثر تا تاریخ اول بهمن ماه به ایمیل iran.speleo.conference@gmail.com ارسال نمایند.
ذکر مشخصات ارسال کننده (نام و نام خانوادگی و شماره تماس) در ایمیل الزامی است.
در پایان این کنفرانس از نقشه‌های برتر (از جهت رعایت اصول نقشه برداری و ترسیم نقشه) تقدیر خواهد شد.
شایان ذکر است سی و دومین گردهمایی و نخستین کنگره بین المللی علوم زمین با رویکرد «غارشناسی» با همکاری مشترک سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و بخش غارنوردی فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی در ۲۷ بهمن ماه در دانشگاه بوعلی سینا و ۲۸ بهمن ماه در غار علیصدر برگزار می‌شود و علاوه بر بخش ارائه مقالات و کارگاه‌های آموزشی، شامل بخش‌های دیگری شامل مسابقه و نمایشگاه نقشه غارهای کشور، مسابقه و نمایشگاه عکس غار و مسابقه گزارش برتر غارنوردی نیز خواهد بود که نحوه شرکت در این بخش‌ها در روزهای آینده به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.
برای دریافت فرمت نمونه نقشه از لینک زیر و یا پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس به نشانی http://cave.conference.gsi.ir (بخش مسابقه نقشه غار) استفاده نمایید: … دریافت فرم
                                                                                                  منبع: پایگاه خبری فدراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *