نخستین دوره مسابقات سنگ‌نوردی نونهالان قهرمانی کشور برگزار شد
نخستین دوره مسابقات سنگ‌نوردی نونهالان قهرمانی کشور با عنوان «جام کرامت» به میزبانی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان «خراسان رضوی» در «مشهد مقدس» برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی هیئت استان «خراسان رضوی» به نقل از «خورشیدی» مسئول کارگروه صعودهای ورزشی خراسان رضوی، این رقابت‌ها روز جمعه با حضور ۹۸ سنگ‌نورد نونهال کشور در دو رده سنی ۷ تا ۱۰ سال و ۱۱ تا ۱۳ در دو بخش دختران و پسران رشته‌ی «سرطناب» برگزار شد.  در این مسابقات سنگ‌نوردانی از استان‌های خراسان رضوی، تهران، فارس، بوشهر، زنجان، گیلان، خراسان شمالی و خوزستان حضورداشتند .
همچنین «منصوره گرجی» نائب رئیس فدراسیون و «مهدی داورپور» عضو هیئت رئیسه فدراسیون و رئیس کارگروه صعودهای ورزشی و جمعی از پیش‌کسوتان کوه‌نوردی و سنگ‌نوردی «خراسان رضوی» حضور داشتند. در پایان این رقابت‌ها از «قربان تقی زاده»  قهرمان پیشکسوت صعودهای ورزشی «خراسان» تقدیر و تشکر به عمل آمد.
شایان ذکر است؛ مسئولین فدراسیون نیز در این مراسم طی سخنانی، ضمن ارج نهادن به حضور پیش‌کشوتان از عوامل اجرایی و حمایت کنندگان این رویداد در راستای توسعه صعودهای ورزشی و استعدادیابی، قدردانی کردند
                                                                                                  منبع: پایگاه خبری فدراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *