فراخوان دوره بازآموزی مربیان انتقالی درجه ۳ کوه‌پیمایی-اطلاعیه دوره‌های هماهنگی و بازآموزی سراسری مربیان و طراحان / شهریور ۹۲
به آگاهی می‌رساند؛ کارگروه کوه‌پیمایی این فدراسیون در راستای اجرای تقویم سال ۹۲ برای گسترش کمی و کیفی و بالابردن سطح آموزش در سراسر کشور در نظر دارد دوره بازآموزی مربیان انتقالی 
درجه ۳ کوه‌پیمایی را برگزار نماید.
مقتضی است هیئت‌های کوه‌نوردی و صعود‌های ورزشی سراسر کشور نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب مذکور در سطح استان اقدام نموده و همکاری لازم جهت ارسال معرفی‌نامه برای متقاضیان واجد شرایط حضور در دوره تا حداکثر تاریخ ۱ تیر ۹۲ را به عمل آورند.
اطلاعیه دوره‌های هماهنگی و بازآموزی سراسری مربیان و طراحان / شهریور ۹۲
با سپاس از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند مربیان و طراحان محترم در راستای توسعه کمی و کیفی صعودهای ورزشی و با توجه به پایان رسیدن مجوز سه ساله فعالیت مربیان و طراحان، دوره‌های هماهنگی و بازآموزی سراسری در شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود. ضروری است تمامی متقاضیان حضور در دوره‌های فوق نسبت به آمادگی علمی و عملی و جسمانی خود تلاش وافر و اقدام لازم صورت دهند.
بدیهی است اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.
مقتضی است هیئت‌های کوه‌نوردی و صعود‌های ورزشی استان نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب فوق در سطح استان اقدامات و حمایت لازم را انجام دهند.
منبع: پایگاه خبری دراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *