فراخوان برگزاری دوره داوری _ سطح قاره ای همزمان با مسابقات آسیایی
به گزارش کارگروه روابط بین الملل فدراسیون؛ در راستای تداوم برنامه های فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی برای پیشرفت و توسعه سنگ‌نوردی درکشور، و باز هم با پیشنهاد و پیگیری فدراسیون ایران، دوره ی داوری سنگ‌نوردی قاره ای نیز در حاشیه مسابقات قهرمانی آسیا در همدان برگزار می گردد.
روز گذشته، فدراسیون سنگ‌نوردی آسیا، ضمن ارسال اطلاعیه به تمامی کشورهای آسیا، از افراد واجد شرایط برای شرکت دراین دوره، که از ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۲ در همدان برگزار خواهد شد، دعوت کرد و شرایط عمومی برای شرکت در این دوره را به شرح زیر برشمرد:
– حداقل یکسال تجربه داوری  در مسابقات قهرمانی کشور
– توانایی خواندن، نوشتن، و حرف زدن به زبان انگلیسی در حد قابل فهم و برقراری ارتباط ساده
– آگاهی از قوانین جدید IFSC
– نوشتن بیانیه ای حداقل ۷۰کلمه ای و ذکر انگیزه و دلیل خود برای شرکت در این دوره ( بسیار مهم )
–  قبولی در این دوره منوط به کسب نمره ۸۰ تا ۱۰۰ برای داوری قاره ای، و نمره ۶۰ تا ۷۹ برای داوری منطقه ایست. همانند شرکت کنندگان دوره طراحی و طبق قوانین، قبول شدگان این دوره نیز باید در دو رقابت بین المللی (در خارج از کشور) داوری کنند تا موفق به احراز درجه داور قاره ای گردند.
مدرس دوره: “فرانسیس  لو ” از هنگ کنگ (رییس کمیته داوران آسیا )
شرکت کنندگان این دوره ملزم هستند تا در مسابقات قهرمانی آسیا در همدان از ۱ تا ۳ خرداد حضور داشته باشند.
هزینه شرکت در دوره:۲۸۰ یورو
آخرین مهلت ثبت نام:  تا پایان روز شنبه  ۲۴  فروردین ۹۲
متقاضیان باید تا روز ۲۰ فروردین فرم مرتبط را پرکنند و به آدرس  info@msfi.ir  ارسال کنند تا فدراسیون هم آنها را به فدراسیون سنگ‌نوردی آسیا ارسال کند. برای متقاضیان ایرانی اطلاعات گذرنامه الزامی نیست.
با توجه به زمان اندک باقیمانده برای ثبت نام، امید است داوران توانمند کشور از این فرصت نهایت بهره را ببرند. بی تردید ارتقای سطح داوری ، ارتقای سطح سنگنوردی کشور را به دنبال خواهد داشت.
منبع: پایگاه خبری فدراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *