راه اندازی نخستین بالابر در پیست اسکی سقز
روز شنبه ۲۱ بهمن ماه در پیست اسکی سقز نخستین بالابر اسکی با حضور مسئول کمیته ی استانهای فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت دهه ی فجر راه اندازی شد .
روابط عمومی هیئت اسکی شهرستان سقز در گفتگو با سقزآوا اظهار داشت : این بالابر پر قدرت به صورت پرتابل و قابل حمل می باشد که طول آن ۲۰۰ متر است و قابلیت افزایش به ۵۰۰ متر را داراست .
رامیار کاردار افزود : احداث و راه اندازی این بالابر طبق تفاهم نامه ی صورت گرفته با فرمانداری شهرستان سقز و اداره ی ورزش و جوانان این شهرستان از سوی فدراسیون اسکی پیگیری و انجام شد .
وی همچنین بیان کرد : در همین راستا فرمانداری و اداره ی ورزش و جوانان سقز به زودی بانک اسکی را در این شهرستان راه اندازی خواهند نمود تا کسانیکه علاقمند به ورزش مفرح اسکس هستند بتوانند از امکانات این بانک اسکی استفاده نموده و زمینه ترغیب و تشویق ورزشکاران را فراهم سازد .
علی رضا مختار زاده مسئول کمیته ی استانهای فدراسیون اسکی که شخصاً به عنوان نماینده ی فدراسیون در این مراسم حضور داشت از آمادگی فدراسیون اسکی در تمامی زمینه ها جهت راه اندازی کامل این پیست خبر داد و عنوان نمود فدراسیون اسکی بر اساس تفاهم نامه ی خود با تمام توان جهت احداث و راه اندازی پیست اسکی سقز تلاش خواهد کرد.
پیست اسکی سقز با حضور ریاست فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران و فرمانداری و اداره ی ورزش و جوانان سقز در حال راه اندازی است و انتظار می رود روند ساخت این پیست در سال آتی به صورت جدی صورت پذیرد .
منبع: سایت خبری سقز آوا 
منبع عکس: وبلاگ کوهستان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *