همایش ملی گردشگری و طبیعت‌گردی در «همدان» برگزار می‌شود
دبیر اجرایی همایش ملی گردشگری و طبیعت گردی ایران زمین گفت: اولین همایش ملی گردشگری و طبیعت گردی ایران زمین ۱۷ اسفند ماه سالجاری در همدان برگزار می شود.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، ˈسجاد آستانیˈ افزود: مهلت ارسال چکیده آثار به همراه متن کامل مقالات تا هفتم بهمن ماه و آخرین مهلت نام نویسی نیز ۲۷ بهمن ماه سالجاری است .
وی ادامه داد:‌ گردشگری و طبیعت گردی،گردشگری و محیط زیست،گردشگری شهری،گردشگری روستایی،گردشگری و مدل های اقلیمی،گردشگری وجغرافیا، گردشگری و اکوسیستم های آبی وتالابی، گردشگری درمناظق حفاظت شده، پارک های ملی وجنگلی، گردشگری در سواحل و استراتژی های هدفمند کردن مدیریت گردشگری از مهمترین محورهای این همایش است.
وی بررسی گردشگری مذهبی،گردشگری فرهنگی،گردشگری وموزه ها،گردشگری و ژئوتوریسم،گردشگری الکترونیک، گردشگری و اقتصاد، گردشگری و امنیت،گردشگری و توسعه پایدار،گردشگری و جهانی شدن ،گردشگری و زنان ،گردشگری و معماری،گردشگری روستایی عشایری،تغییرات آب و هوایی و گردشگری، نقش صنعت در رشد حمل و نقل و گردشگری ،آموزش و تورگردانی گردشگری،گردشگری وموسیقی های محلی،کردشگری ادبی،گردشگری ورزشی و سایر ایده های نوین در زمینه گردشگری وطبیعت گردی را از دیگر محورهای این همایش ملی برشمرد.
وی با بیان اینکه مقالات برترهمایش به صورت ویژه نامه در مجلات معتبر علمی کشور به چاپ خواهد رسید افزود: کارگاه های آموزشی آشنایی با مدل های تصمیم گیری چند معیاره در گردشگری و توریسم، دوره مقدماتی نرم افزارArcGIS10 و دوره تکنولوژی فکر و مقاله نویسی نیز در این همایش برگزار می شود.
وی افزود:علاقه مندان می توانند مقالات کامل خود را به ایمیل همایش به آدرس H.tourism2013@gmail.com ارسال یا با دبیرخانه همایش در دانشگاه آزاد اسلامی همدان تماس گیرند.
منبع: کوه نوشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *