یافتن پیکر یک کوه‌نورد در منطقه‌ی پلنگ‌چال!

جسد یک کوه‌نورد مرد در یکی از دره های کوهستان درکه واقع در ارتفاعات شمال تهران پیدا شد.
ایرنا: به گزارش روز جمعه پایگاه خبری ۱۲۵، پس از اطلاع رسانی این حادثه توسط پلیس کوهستان به سامانه ۱۲۵، نجاتگران کوهستان ایستگاه ۶۴ سازمان آتش نشانی تهران در ساعت ۱۴:۳۰ روز گذشته راهی محل حادثه شدند. “رامین نائب پور” سرپرست گروه ویژه نجات کوهستان آتش نشانی تهران که به اتفاق نیروهای تحت امرش دراین عملیات شرکت کرده بود، در مورد این حادثه گفت: پس از اعلام پلیس کوهستان مبنی بر مشاهده یک جسد در ته دره ای مقابل پناهگاه کوهستانی پلنگ‌چال بلافاصله به همراه گروه امداد و نجات کوهستان رهسپار منطقه مورد نظر شدیم.
این فرمانده آتش نشانی افزود: گروه نجات کوهستان پس ازساعت ها کوهپیمایی در میان برف و عبور از مسیرهای سخت و صعب العبورکوهستان و نیز گذراز رودخانه خروشان سرانجام به محل سقوط این مرد کوه‌نورد رسیدند. “نائب پور” تصریح کرد: در بررسی اولیه معلوم شد که به ظاهر از مرگ این شخص چند روز گذشته بود که در این مدت قسمت‌هایی از بدن او توسط جانوران وحشی خورده شده بود.
وی اظهار کرد: پیکر این مرد توسط گروه نجات و با استفاده از تجهیزات ایمنی و نجات به پایین کوه منتقل شد و سپس برای تشخیص هویت این مرد وهمچنین بررسی علت مرگ و چگونگی بروز حادثه به عوامل انتظامی تحویل شد تا به پزشکی قانونی انتقال یابد.

منبع :کوه نوشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *