پذیرش دانشجوی رشته‌ی «کوه‌‌نوردی
‍پایگاه‌خبری‌فدراسیون: همان‌گونه که اعلام گردید؛ در جلسه‌ی اخیر هیئت‌رئیسه‌ی فدراسیون کلیات طرح راه‌اندازی دوره‌ی آموزشی کوه‌نوردی در «دانشگاه جامع علمی کاربردی» مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد نحوه‌ی پیاده‌سازی آن و همکاری مربوطه از طریق مذاکره با دانشگاه ذی‌ربط بررسی و اجرایی شود.
در همین راستا هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان خراسان رضوی اعلام کرد؛ مرکز علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی آماده‌گی پذیرش دانشجو در ۸ رشته این مرکز به صورت نیمه متمرکز در ترم جدید بهمن ماه امسال را دارد.
بنا بر این گزارش به نقل از دکتر «سیدعلی اکبر هاشمی جواهری» رئیس مرکز علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، این مرکز برای ترم بهمن ماه سال جاری در رشته های فوتبال و کشتی ویژه آقایان دانشجو می پذیرد و همچنین بانوان و آقایان علاقه مند به رشته های هندبال، آمادگی جسمانی، دو و میدانی، ژیمناستیک، شنا و کوه‌نوردی نیز می توانند به زودی از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org در این رشته ها ثبت نام کنند.
شایان ذکر است متقاضیان دارای مدرک دیپلم متوسطه، فنی و حرفه ای و کار و دانش برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۸۵۳۷۷۴۷ مرکز علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *