نفرات و تیم‌های برتر رشته‌ی سرعت و سرطناب در جام زاگرس

پایگاه خبری مسابقات سنگ‌نوردی جام زاگرس: اولین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام زاگرس با معرفی نفرات برتر رشته سرعت در اهواز به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خوزستان، در رشته سرعت که از ظهر  (جمعه هفدهم آذر ماه) با حضور ۲۱ سنگ‌نورد آغاز شد در نهایت حمیدرضا توزنده‌جانی از تیم نفت اهواز به مقام اول و قهرمانی رسید، امید قنواتی از تیم نفت امیدیه مقام دوم را کسب کرد و محمد حسام باقری از زنجان در رده‌ی سوم قرار گرفت.
هم‌چنین در رده‌بندی تیمی نیز نفت اهواز با کسب ۱۹۸ امتیاز، نفت امیدیه با ۱۵۳ امتیاز و خراسان رضوی با  ۱۲۲ امتیاز به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم رشته‌ی سرعت دست یافتند.
اولین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام زاگرس به ابتکار استان خوزستان در روزهای پنج شنبه و جمعه، شانزدهم و هفدهم آذرماه در باشگاه نفت اهواز در مجموعه سنگ‌نوردی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان در ورزشگاه تختی برگزار شد.
نفرات و تیم‌های برتر «جام زاگرس» در رشته‌ی «سرطناب»
پایگاه خبری مسابقات سنگ‌نوردی جام زاگرس: پس از رقابت‌های مرحله‌ی نیمه‌ نهایی و نهایی در رشته سرطناب جام سنگ‌نوردی زاگرس، قهرمانان این رشته مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خوزستان؛ “داوود رکابی” از زنجان مقام اول، “امیرحمزه پورشفیع” از کرمانشاه مقام دوم و “علی برات زاده” از نفت اهواز مقام سوم رشته‌ی سرطناب اولین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام زاگرس را کسب کردند.
هم‌چنین؛ در رده تیمی نیز تیم‌های زنجان با ۱۸۷ امتیاز، نفت اهواز با ۱۴۵ امتیاز و کرمانشاه با ۱۳۰ امتیاز به ترتبب به مقام‌های اول تا سوم رشته سرطناب دست یافتند.

منبع: پایگاه خبری فدراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *