سنگنوردی بر روی مسیر کاریز و کام اژدها(قرارگاه) در بیستون

۱۱ نفر از اعضای هیئت و گروه قاجر طبق برنامه زمانبندی شده شش ماهه دوم  از تاریخ۱۰ الی ۱۳ آبان بر روی مسیرهای کاریز و کام اژدها(قرارگاه) در بیستون سنگنوردی نمودند.
گزارش برنامه را در ادامه مطلب بخوانید…

برنامه بیستون مورخ ۱۰ الی ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۱
روز سه شنب ۹ آبان جلسه هماهنگی در محل دفتر گروه برگزار گردید.
چهارشنبه ۱۰ آبان
روز چهارشنبه
ما شش نفر(پدرام،کامران،عرفان ،سامان،بهنام،مریم) ساعت ۱۶:۳۰ قروه را به سمت بیستون ترک کرده  وبا گذشتن از شهرستان سنقربه شهرستان بیستون و بالاخره کافه آقای شیرزادی رسیدیم.
آقای شیرزادی همانند گذشته با رویی گشاده ما را پذیرفته و یک اتاق در اختیار ما قرار دادند.همان شب برنامه صعود فردا را مرور و وسایل ها را تقسیم نمودیم.
مریم در کمپ ماند تا پشتیبان گروه باشد. ما پنج نفر دیگر تیم صعود را تشکیل  دادیم.پنج شنبه ۱۱ آبان
ساعت ۶:۳۰ در قالب دو کرده دو و سه نفره برای صعود مسیر کاریز حرکت نمودیم  و  بعد از حدود ۸ ساعت تلاش مسیر کاریز را صعود کردیم.سپس فرود کرده و به کافه برگشتیم.روز جمعه ۱۲ آبان
امروز نیز مانند روز گذشته همان نفرات و همان ساعت به قصد صعود مسیر قرار گاه یا همان کام اژدها حرکت کرده. و تلاش خود را شروع کردیم. حدود ساعت ۱۱رحمان و یاسمن هم به کافه رسیدند. و همراه با مریم به قصد صعود قله بیستون از سمت پلیس راه حرکت نموده و به علت کمبود وقت بعد از رسیدن به چاه آب از صعود به قله منصرف شده و از سمت دیگر کوه برگشتند
به پله که رسیدیم ساعت حدود ۱۶بود که به  تشخیص سرپرست و مشورت اعضا شب را همانجا خوابیده تا صبح به ادامه صعود بپردازیم.روزشنبه ۱۳ آبان
امروز نیز مازیار و زهرا به تیم پشتیبانی اضافه شدند.مابقی مسیر را تا قرارگاه صعود کرده و پس از استراحتی کوتاه  فرود کرده و از پله نیز از مسیر کاریز فرود کردیم. ساعت حدود ۱۹بود که به کافه رسیدیم.آقایان شهرام نعمتی و عطا اله آزادی برای برگشت تیم به بیستون آمدند.در خاتمه همه اعضا در کمال سلامت حدود ساعت ۲۱به قروه رسیدیم.


 گزارش از: کامران محمدی


شرکت کنندگان آقا: کامران محمدی،عرفان آزادی،سامان ابراهیمی،بهنام اقدامیان،رحمان مرادیانی،مازیار نعمتی،پدرام نعمتی(سرپرست)
شرکت کنندگان خانم: مریم شهسواری،یاسمن نعمتی، زهرا یارعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *