گشایش پارک بولدر در جکسون آمریکا
روز شنبه ۷ جولای (۱۷ تیر) تاریخ افتتاحیه بزرگ پارک بولدر تیتون (The Teton Boulder Park) در جکسون، ایالت وایومینگ خواهد بود.
این پارک که دارای سه بولدر عظیم الجسه بوده و در اوایل ماه جاری نیز شاهد نصب “دیواره تاریخی” خود به ارتفاع ۴۶ فوت از جنس استیل بود و در مجموع با ۲۱ قطعه سنگ بزرگ که به یاد کوهنوردان و صخره نوردانی که در طول سالهای گذشته جان خود را در کوهستان از دست داده اند،در فاصله چندین دقیقه ای از میدان شهر جکسون بنا شده است.
این پارک پس از ۴ سال تلاش از سال ۲۰۰۹ و صرف هزینه ای نزدیک به نیم میلیون دلار به اتمام رسیده و قرار است افتتاحیه بزرگ این پارک با شروع رقابت های تابستانی Outerlocal در پای کوه Snow King برگزار شود.  این فستیوال ماجراجویانه تنها شامل کوهنوردی نخواهد بود بلکه فعالیت هایی چون دوچرخه سواری کوهستان، پاراگلایدینگ، صخره نوردی، دوندگی را نیز شامل خواهد شد و همه این فعالیت ها در کنار موسیقی اجرایی از طرف DJ ها و گروه های موسیقی و غذاهای محلی نیز خواهد بود. همچنین در این بازی ها شرکت کنندگان فرصت آشنایی با محصولات شرکت هایی چون Salewa، Five Ten، Mountain Hardwear، Salomon و Ibis Bikes را نیز خواهند داشت.
منبع:  http://www.rockandice.com/news/
با تشکر از وبلاگ کلوپ کوهنوردان سولدوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *