اولین «اتاق کوهستان» راه‌اندازی شد
عصر دیروز سه‌شنبه ۲۳ خرداد ماه؛ طی مراسمی با حضور مسئولین فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی و شهرداری منطقه‌ی ۴ تهران، اولین «اتاق کوهستان‌» در ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری این منطقه افتتاح شد.
طرح ایجاد «اتاق کوهستان‌» با پیگیری‌های «منصوره گرجی» نایب رئیس فدراسیون و رئیس انجمن کوه‌نوردی شهرداری تهران مصوب شد و مقرر گردید این مرکز در مناطق مختلف شهرداری با هدف توسعه و ترویج کوه‌نوردی و رویکرد همگانی و آموزشی در بین شهروندان، ایجاد گردد. بر این اساس؛ اولین «اتاق کوهستان‌» با حمایت مهندس «کریمیان» شهردار منطقه ۴ و خانم «زمانی» معاون فرهنگی و اجتماعی این منطقه، راه‌اندازی شد.
 در مراسم افتتاحیه، «محمود شعاعی» سرپرست فدراسیون، ضمن تقدیر از تلاش‌های انجام شده‌ و اقدامات زیرساختی و توسعه‌ای شهرداری در حوزه‌ی فعالیت‌های کوه‌نوردی و سنگ‌نوردی، این مرکز را به عنوان کانونی در راستای توسعه‌ی آموز‌ش محور این ورزش و هم‌چنین ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست قلمداد کرد.
گفتنی‌ست: در حاشیه‌ی مراسم افتتاحیه‌ و نشست مسئولین که با حضور «پروانه کاظمی» فاتح «اورست» و «لوتسه» نیز همراه بود، وی که از شهروندان ساکن در منطقه‌ی ۴ است، با هدیه‌ای از سوی شهرداری این منطقه‌ مورد تقدیر قرار گرفت.
 منبع: ‍پایگاه‌خبری‌فدراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *