هفتمین همایش سراسری صعود قلم
هفتمین همایش سراسری صعود قلم  از تاریخ ۱۱ الی ۱۳ خرداد ۱۳۹۱  در مهاباد برگزار گردید. در این همایش  94 نفر از کوهنوردان کوهنویس از شهرهای مختلف کشور شرکت نمودند.
گزارش مختصر را در ادامه مطلب بخوانید..
تپه های باستانی حسنلو
مزار زنده یاد محمد اوراز( نقده)

گزارش مختصر هفتمین همایش صعود قلم
طبق رای گیری جهت میزبانی هفتمین صعود قلم، کانون کوهنوردان اوراز مهاباد مهماندار کوهنوردان وبلاگ نویس بودند.
کلیه اعضای شرکت کننده صبح روز جمعه ۱۲ خرداد از مهاباد به سمت نقده حرکت کردند و ابتدا از تپه باستانی حسنلو بازدید نمودنه سپس بر مزار زنده یاد محمد اوراز حضور یافتند و در آنجا مورد استقبال خانواده اوراز و نماینده مردم نقده در مجلس شواری اسلامی، قرار گرفتند. لوح های یادبود به بهترین وبلاگ نویس و با اخلاقترین وبلاگ نویس اسال هدا گردید. 
کلیه شرکت کنندگان ناهار را مهمان آقای معروف اوراز (برادر زنده یاد محمد اوراز)  در باغ شخصی ایشان بودند. پس از صرف ناهار  به سمت  روستای گزگسک منگور که بین پیرانشهر و سردشت واقع شده است، حرکت نمودند. پس از جابجایی ماشینها ،کوه پیمایی را  به سمت مسیر جنگلی  آبشار خرپاپ که شیب ملایمی داشت ، آغاز نمودند.
شب را در نزدیکی آبشار خرپاپ در جنگلهای پردانان به سر بردند و صبح روز شنبه ۱۳ خرداد پس از صرف صبحانه از آبشار خرپاپ دیدن کردند و به محل کمپ برگشته و هیئت اجرایی جدید را انتخاب نمودند و با انتخاب اعضای جدید همایش به پایان رسید. سپس از مسیر رودخانه به روستای گزگسک منگور حرکت کرده  و ناهار را در بین مسیر صرف نمودند.
 پس از رسیدن به روستا، همنوردان از همدیگر خداحافظی کرده عده ای به شهرهای خود برگشتند و تعدای هم به مهاباد رفتند. 
گزارش کامل برنامه را در وبلاگ کانون کوهنوردان اوراز مهاباد بخوانید..
روابط عمومی گروه کوهنوردی قاجر قروه 
 
.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *