نمایشگاه عکس غارهای استان کردستان

عکاس با محیط خود در تبادل و به ثبت آن می پردازد، و خواستار کشف فضاهای خاص و بکر از لحاظ تصویری، یا به دنبال ثبت وقایع نگاری است. عکاسی کردن در شرایط مرطوب ، خیس ، کم نور و خطرناک غار عملی سخت و زمانبر می باشد، همچنین امکانات خاص خود را طلب میکند.
نمایشگاه عکسی از غارهای استان کردستان در نگارخانه ارشاد اسلامی شهرستان سنندج در تاریخ ۱۰ دی ماه الی ۱۶ دی ماه ۱۳۹۰ برپا و نمایشگاه در صبح و عصر برای بازدید عموم دایر می باشد، عکس ها چاپ شده به تعداد ۳۰ قطعه و در ابعاد ) ۷۰*۱۰۰ (cm بروی شاسی ارائه شده که حاصل عکاسی آقایان محمد مهدی پناه،علامحسین شیخ اسماعیلی و آرش یاسمن پور است.
این نمایشگاه نتیجه ایده آقای محمد مهدی پناه می باشد، عکس ها حاصل ۱۰سال تلاش و بازدید نامبرده از غارهای استان است. آقای مهدی پناه قصد داشتند که نمایشگاه را در سال ۱۳۸۹ برپا کنند اما به دلیل مشکلات، افتتاح نمایشگاه به تعویق افتاد؛ این وقفه مصادف بود با ثبت انجمن غارنوردان وغارشناسان ایرانیان و افتتاح نمایندگی استان کردستان به همین منظور آقای مهدی پناه نمایشگاه عکس را با همکاری انجمن شعبه استان کردستان برپا نمودند. در ضمن نامبرده مسئول کمیته غارنوردی هیئت استان و عضو فعال و تاثیر گزار انجمن می باشد. در نهایت از کانون کوهنوردان کردستان ، گروه کوهنوردی پیام مخابرات سنندج کمال تشکر را داریم. (گزارش های بعدی افتتاحیه نمایشگاه بعدا در سایت های مرتبط ارائه می شود)

                                          انجمن غارنوردان و غارشناسان ایرانیان شعبه کردستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *